WAŻNE INFORMACJE

Kancelaria Cmentarza Komunalnego

Biuro Obsługi Klienta

informacja i sprzedaż grobów

pn-pt: 8 - 18

sob: 8 - 13

tel. 34 366 68 79

*

Miejski Zakład Pogrzebowy

informacja całą dobę

tel. 34 19 588

*

Cmentarz Komunalny

otwarty jest

od 8:00 do zmierzchu.

*

KOMUNIKAT

o systemie pracy

w okresie pandemii


u nas zapłacisz kartą


                 
Komunikat Miejskiego Zakładu Pogrzebowego - Cmentarza Komunalnego w Częstochowie.

W ramach działań profilaktycznych mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa wprowadza się szczególne działania...

1. W salach eksportacyjnych Budynku Ceremonii Pogrzebowych ul. Radomska 117 wywieszone będzie przypomnienie o zakazie otwierania trumien po pierwszym zamknięciu zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi.


2. Biuro Obsługi Cmentarza ul. Radomska 117 załatwiać będzie sprawy klientów z jednym ich reprezentantem (rodzina załatwiająca pogrzeb, rodzina kupująca grób przy obsłudze pogrzebu przez inny zakład, firmy kamieniarskie, firmy pogrzebowe). Pozostałe osoby zostaną poproszone o oczekiwanie poza wyznaczoną strefą bezpieczną.

Biuro Obsługi - kancelaria w okresie od 16 marca do 26 kwietnia będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Soboty - nieczynne.


3. Biuro zleceń MZP przy ul. Krakowskiej 16 będzie zamknięte do 26 kwietnia.


4. Usługa grabarska zamknięcia grobu świadczona będzie po oddaleniu się uczestników pogrzebu od mogiły.


5. Wszystkie usługi Miejskiego Zakładu Pogrzebowego Cmentarza Komunalnego to znaczy usługi grabarskie, całodobowa klasyczna usługa pogrzebowa, kremacje dostępne na dotychczasowych zasadach.


6. Działania zabezpieczające pracę kadry są zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego dla zakładów pogrzebowych oraz zarządców cmentarzy.


Za wszelkie niedogodności przepraszamy !