WAŻNE INFORMACJE

Kancelaria Cmentarza Komunalnego

Biuro Obsługi Klienta

informacja i sprzedaż grobów

pn-pt: 8 - 18

sob: 8 - 13

tel. 34 366 68 79

*

Miejski Zakład Pogrzebowy

informacja całą dobę

tel. 34 19 588

*

Cmentarz Komunalny

otwarty jest

dla odwiedzających groby

od 8:00 do 20:00.

*

KOMUNIKAT

o systemie pracy

w okresie pandemii


u nas zapłacisz kartą


                 
MIEJSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY

Cmentarz Komunalny świadczy całodobowo kompleksowe usługi pogrzebowe. Usługę wykonujemy bezgotówkowo rozliczając się bezpośrednio z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jeśli osobie zmarłej lub zlecającej usługę przysługuje zasiłek pogrzebowy.

Koszty organizacji pogrzebu są ściśle ustalane z Rodziną. Na każdym etapie ustalania szczegółów ceremonii Rodzina otrzymuje kosztorys. Nasz cennik dostępny jest w naszym serwisie internetowym.Zgłoszenia telefoniczne przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu pod numerami: 34 19 588 (skrócony pięciocyfrowy numer telefonu ) lub 34 366 68 79; 34 374 05 09 realizują pracownicy Cmentarza wykonując czynności pogotowia pogrzebowego na terenie Częstochowy, okolic i całego kraju.


Zgłoszenia osobiste przyjmują pracownicy Biura Obsługi Klienta

  • przy ulicy. Radomska 117 (pn-pt 8.00-18.00, sob 8.00-13.00)
  • w centrum miasta przy ulicy Krakowskiej 16 (pn-pt 8.00-16.00)


Usługę wykonujemy w każdym rytuale religijnym i na wszystkich cmentarzach. Firma zapewnia obecność celebransa rzymsko-katolickiego dla pogrzebów spoza parafii częstochowskich, a w przypadku pogrzebu świeckiego - mistrza ceremonii.


Wyposażeni jesteśmy w specjalistyczny sprzęt do transportu zwłok, autokarawany, nowoczesne chłodnie. Świadczymy usługę transportu zwłok na terenie całego kraju.W kompleksowej usłudze pogrzebowej zapewniamy:
Kompleksowa obsługa pogrzebowa na innych cmentarzach:


Prowadzimy sprzedaż trumien i urn bezpośrednio od polskich producentów co ma zasadniczy wpływ na cenę oferowanych towarów.

Oferta...


Fotografia Zmarłego, kwiaty, zapalona świeca.

   

Pracownicy Biura Obsługi Klienta pełnią funkcję doradców i opiekunów Rodzin w tych trudnych chwilach...

W swojej pracy łączymy tradycję z nowoczesnością. Każdą zleconą usługę traktujemy wyjątkowo i indywidualnie, a wszystkie szczegóły konsultujemy z Rodziną. Staramy się spełnić wszystkie życzenia Rodzin, nawet te najbardziej nietypowe, jak pożegnania - chwile zadumy i refleksji z ulubioną muzyką osoby zmarłej...